درباره ما

چرا ما را انتخاب کنید؟

منابع انسانی مجرب

رویکردهای نوین بازاریابی

جلب رضایت فراگیر مشتریان

Mask-Group-42222@2x-1024x1007-min (1)

ما را  بیشتر شناسید

شرکت صنعت پالایش رهام با مسئولیت محدود به شماره ثبت 444649 فعالیت تجاری خود را با اهداف تامین تجهیزات مورد نیاز تاسیسات مکانیکی پروژه ها آغاز نمود و در مدت فعالیت خود توانست ارتباط موثر و مستمری را در این زمینه با بسیاری از موسسات دولتی و خصوصی برقرار کند و در روند اجرایی بسیاری از پروزه های صنعتی و عمدتا پروژها نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهیی نقش موثری ایفا نماید. این شرکت با برخورداری از منابع انسانی مجرب و کاردان روابط گسترده با تولیدکنندگان معتبر داخلی و همچنین ارتباط نزدیکی با معتبرترین شرکتها از کشورهای اروپایی و آسیایی برقرار نموده و با تکیه بر تجربه ی سالها فعالیت با پروژه ها و شرکت ها متعدد این توانایی را دارد تا در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین قیمت و کیفیت مطلوب مطابق با استانداردهای مورد نظر مهندسان مشاور طرح، کالاهای سفارشی پروزه ها را تامین و تجهیز نماید. جلب رضایت فراگیر مشتریان با اجرای مستمر برنامه های ارتقایی خدمات و محصولات رویکرد نوین بازاریابی شرکت صنعت پالایش رهام بعنوان یک شرکت پویا در عرصه رقابتی امروز است.

شایان ذکر است گروه صنعت پالایش رهام با بیش از 10 سال تجربه در امر واردات موفق به اخذ نمایندگی لوله های SMLS (مانیسمان) و ERW (درزدار) از شرکت (میتال) رومانی شده و همچنین از کشورهای امارات، قطر، کویت، اکراین، کره جنوبی، چین اقدام به واردات کالاهای مورد نیاز شامل: لوله، اتصالات، فلنج، ورق، الکترود و فیلتر، شیرآلات صنعتی، پمپ و مهره، بست و ساپورت، عایق با توجه به شرایط درخواست در کمترین زمان و مناسبترین هزینه با کیفیت مطلوب و مشخصات فنی.

امکان سفارش ساخت و تدارک بر اساس نیازها و خواسته ها های کارفرما. همکاری با شرکت های ها و کارهانه های خارجی و داخلی (بستیران، پترو فولاد غرب، هاتل، پتونیا، مهدین، رباط مخزن، موسسه شاهرخی، دتک، ابداع گران پدیده و ...

سازنده محصولاتی چون: سینی کابل (Tray - Ladder)، انواع بست و ساپورت، تجهیزات و قطعات حفاظت کادیک، دریچه، دمپر و ...

مهارت های ما

سازنده محصولات

انواع بست و ساپورت

80%

تجهیزات و قطعات حفاظت کادیک

70%

دریچه

90%

دمپر

75%