زانو استیل صنایع غذایی

زانو استیل صنایع غذایی

از آنجا که انواع زانوهای استیل برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند، همگی ما تا حدودی با کاربرد آن آشنایی داریم. این اتصالات به طور معمول در زوایای ۴۵ درجه و ۹۰ درجه در شرکت استیل سازان آراز تولید و عرضه می‌شوند. اتصالات مزبور در صنایع مختلف از قبیل آب، گاز، بخار و… به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند. با این حال نوعی زانو به نام زانوی استیل صنایع غذایی وجود دارد که به طور مخصوص در صنعت غذا خصوصا صنعت شیر استفاده می‌شود‌.

به دلیل حساسیتی که این صنعت دارد، اکثر اتصالات مورد استفاده در آن از نوع stainless steel شماره ۳۰۴ و ۳۱۶ می‌باشد. در برخی اوقات در صنایع غذایی از استیل شماره ۴۳۰ نیز به مقدار محدود استفاده می‌کنند. استیل‌های مذکور در برابر رطوبت، دمای بالا و مایعات اسیدی و بازی بسیار مقاوم هستند.

در این صنعت از زانوی استیل صنایع غذایی برای تغییر مسیر لوله‌ کشی استفاده می‌شود. اکثر زانوهای مورد استفاده در آن از نوع ۴۵ درجه و ۹۰ درجه هستند و زانوی ۱۸۰ درجه استفاده نمی‌گردد.

زانوهای ۴۵ درجه و ۹۰ درجه در این صنعت برای تغییر مسیر جریان مایع و گاز در ورودی و خروجی مخازن، کاربرد دارند. علاوه بر آن، از این زانوها می‌توان در ورودی و خروجی‌های رادیاتور بهره برد. همچنین، زانوهای مزبور برای بهینه کردن سایر اتصالات استیل نیز استفاده می‌شوند.

خرید و سفارش انواع زانو استیل صنایع غذایی با قیمت مناسب

زانوهای استیل صنایع غذایی حتما باید در یک ضخامت خاص تولید گردند. به این منظور اکثر زانوهای مزبور در ضخامت ۰.۴ تا ۲۵ میلی تولید می‌شوند. در سال‌های اخیر شرکت استیل سازان آراز اتصالات مختلف را به صورت سفارشی برای مشتریان محترم تولید و عرضه می‌کند. قیمت این اتصالات و زانوی استیل صنایع غذایی در این شرکت به صورت مطلوب است. با توجه به نوسانات قیمت بازار برای اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید با این شرکت تماس حاصل فرمایید.

زانو